Skip to content Skip to footer

10-11-25 Mayıs 2021 | İZFAŞ Digitalizmirfair Platformu​

Değerli Tarım Sektörü Paydaşları ve Bilim İnsanları,

Tarım 4.0 Teknoloji ve Etki Derneği, tarım, gıda, gastronomi, sağlıklı beslenme ve sürdürülebilirlik ile ilgili tüm alanlarda bilgi yayım, araştırma, geliştirme, eğitim alanında yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren bir sivil toplum kuruluşudur.

Derneğimiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi katkı ve katılımları ile çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek bir dizi Tarım Zirveleri düzenlemektedir. İlk zirve olan Tarım ve Teknoloji Zirvesi, 10, 11 ve 25 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenmektedir.

Zirve oturumları, etkili bir altyapı desteğini sunabilmek üzere pandemiye bağlı kısıtlamalara da uyum sağlayarak, aynı zamanda bu önemli konunun en geniş kitleye ulaşabilmesi için Mayıs ayında 3 güne yayılarak yayımlanacaktır.

Zirvenin, sektördeki teknolojik gelişmeleri izleme, deneyimleri paylaşma, yeni projeler ve yenilikler hakkında bilgi sahibi olma anlamında zengin bir atmosfer sunacağını, yeni bağlantılar ve ticari ilişkiler kurmak konusunda da fırsatlar yaratacağını beklemekteyiz.

Tarım Zirveleri, çevreye karşı duyarlı sürdürülebilir bir tarımsal üretimi temin eden, insana, hayvana, suya, toprağa gereken değeri veren, gerçekten olumlu katkı yapabilen teknoloji ve girişimcileri öne çıkaracak, her şeye rağmen topraktan ve hayvandan kopmayan gerçek bilgi sahibi girişimciler olan çiftçilerden yana tavır koyacaktır.

Hissettiğimiz heyecan ve coşkuya sizlerin de yoğun katılımınızı, bizleri desteklemenizi bekliyor ve herkesin memnun kalacağı sanal zirveleri hep birlikte hayata geçirmeyi diliyoruz.

Düzenleme kurulu Adına,

Sumer TÖMEK BAYINDIR

Başkan

http://tarimzirvesi.izfas.com.tr/

https://www.tarimzirveleri.com/

 

Tarımda Dijital Platform Zamanı projemizi detaylı incelemek için tıklayınız.