Genç Çiftçiler Ağı

Tarım Filizleri
Genç Çiftçiler Ağı

Türkiye’de çiftçilik tarihimizin ve asla değişmeyecek mirasımızın bir parçasıdır.

Genç Çiftçiler Ağı yalnızca çiftçi olmak isteyen gençleri değil, ayrıca mühendis, akademisyen, bilim insanı, işletme sahibi ve tarım alanında kariyer yapmak isteyen üyeleri de memnuniyetle kabul eder. Tarım alanında artan çeşitliliği ve yeni fırsatları yansıtmak amacındadır.

Tarımsal eğitim yoluyla liderlik, kişisel gelişim ve kariyer başarısına giden yolda katkı sağlayarak, tarım, gıda, beslenme ve gastronomide Türkiye başta olmak üzere doğru bilgi temelli uygulamaları öne çıkaran, bilgili ve bilinçli insanların artmasını amaçlamaktadır.

Her bireyin kendi benzersiz yeteneklerini geliştirmelerine ve çok çeşitli tarımsal kariyer yollarında ilgi alanlarını keşfetmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Tarım Filizleri olarak, geleceğin çiftçileri, biyologları, kimyagerleri, mühendisleri, veterinerleri ve geleceğin girişimcileriyiz.

Geleceğin çiftçileri Tarım Filizleri altında toplanıyor. Tarımın geleceği bu çatı altında belirleniyor.

image
image
image
Sertifika Programları

Sertifikalı eğitim programları ile kariyerinize yararlı katma değerler katın.

image
image
image
Seminerler ve Konferanslar

Tarımın duayenlerinin katılımıyla düzenlenen seminer ve konferanslar ile bilginize bilgi katın.

image
image
image
Geniş Staj Programları

Tarım Filizleri projesinin destekçi firmalarında staj imkanları elde edin.

Genç Çiftçiler Ağı

Tarımın duayenlerinin tarımın geleceği için tuttuğu ışık tarımın geleceği olan gençlerin dinamizmi ile buluşuyor. Tarım 4.0 devriminin gündemini yakında takip ediyoruz.

Sorulara En Doğru Cevaplar

Tarım Filizleri Projesi güçlü destekçi firmalar ağı ile tarım hakkında A’dan Z’ye her sorunuza en doğru cevapları verir.

Ziraat Mühendisi Staj Programları

Ziraat Mühendisi öğrenci ve/veya mezunlarına sahada tecrübe kazanma olanağı sağlayan staj programları ile geleceğimizin tarıma yön verecek gençlerimizin bilgi ve birikimlerini maksimize etmek en büyük hedefimiz.