Skip to content Skip to footer

Tarım Filizleri Genç Çiftçiler Ağı

Türkiye’de çiftçilik tarihimizin ve asla değişmeyecek mirasımızın bir parçasıdır. Genç Çiftçiler Ağı yalnızca çiftçi olmak isteyen gençleri değil, ayrıca mühendis, akademisyen, bilim insanı, işletme sahibi ve tarım alanında kariyer yapmak isteyen üyeleri de memnuniyetle kabul eder. Tarım alanında artan çeşitliliği ve yeni fırsatları yansıtmak amacındadır.

Tarımsal eğitim yoluyla liderlik, kişisel gelişim ve kariyer başarısına giden yolda katkı sağlayarak, tarım, gıda, beslenme ve gastronomide Türkiye başta olmak üzere doğru bilgi temelli uygulamaları öne çıkaran, bilgili ve bilinçli insanların artmasını amaçlamaktadır.

Her bireyin kendi benzersiz yeteneklerini geliştirmelerine ve çok çeşitli tarımsal kariyer yollarında ilgi alanlarını keşfetmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Tarım Filizleri olarak, geleceğin çiftçileri, biyologları, kimyagerleri, mühendisleri, veterinerleri ve geleceğin girişimcileriyiz.

Katılım Koşulları

Genç Çiftçi Ağı'na katılmak için sadece arzunuz yeterli! Tarım sektörüne ilgi duyan herkesi bekliyoruz, çünkü geleceğin çiftçilerini bir araya getiriyoruz.
Detaylı Bilgi

Hemen Başvuru Yapın

Genç Çiftçi Ağı'na kaydolmak için hemen adım atın! Tarımın heyecan verici dünyasına katılmak ve eğitim fırsatlarımızdan yararlanmak için kayıt formunu doldurun.
Detaylı Bilgi

Genç Çiftçi Ağı Topluluğu

Tarım tutkunlarının buluşma noktası olan topluluğumuza hoş geldiniz! Burada deneyim paylaşımı yapabilir, yeni dostluklar kurabilir ve tarımla ilgili sorularınızı yöneltebilirsiniz.
Detaylı Bilgi

Sertifika Programları

Sertifikalı eğitim programları ile kariyerinize yararlı katma değerler katın.

Seminerler ve Konferanslar

Tarımın duayenlerinin katılımıyla düzenlenen seminer ve konferanslar ile bilginize bilgi katın.

Geniş Staj Programları

Tarım Filizleri projesinin destekçi firmalarında staj imkanları elde edin.

Tarımın duayenlerinin tarımın geleceği için tuttuğu ışık tarımın geleceği olan gençlerin dinamizmi ile buluşuyor. Tarım 4.0 devriminin gündemini yakında takip ediyoruz.