Skip to content Skip to footer

Değerli Tarım ve Gıda Paydaşları,

22-23 ŞUBAT 2024 tarihlerinde tarım, sağlıklı gıda ve etki alanının öncüleri ve uzmanları, yeni girişimler ve çeşitli kurum kuruluşlar ile 2.Tarım●Teknoloji■Etki▲Zirvesin bir araya geliyoruz. Daha sağlıklı bir toplum ve herkes için sürdürülebilir tarımı hedefliyoruz. Toplumu besleyen üretim, sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimini sağlayan bireyleri bir araya getirerek eğitici, paylaşımcı, sürdürülebilir, ticari gelişmelere zemin oluşturan ve sonuç odaklı projeler tasarlayarak hayata geçiren bütüncül yaklaşım ile ilerliyoruz.

Tarım●Teknoloji■Etki▲Zirveleri çevreye karşı duyarlı sürdürülebilir bir tarımsal üretimi temin eden, insana, hayvana, suya, toprağa gereken değeri veren, gerçekten olumlu katkı yapabilen teknoloji ve girişimcileri öne çıkaracak, her şeye rağmen topraktan ve hayvandan kopmayan uzman girişimciler olan çiftçilerden yana tavır koymaktadır.

Zirvenin, sektördeki teknolojik gelişmeleri izleme, deneyimleri paylaşma, yeni projeler ve yenilikler hakkında bilgi sahibi olma anlamında zengin bir atmosfer sunacağını, yeni bağlantılar ve ticari ilişkiler kurmak konusunda da fırsatlar yaratacağını beklemekteyiz.

Hissettiğimiz heyecan ve coşkuya sizlerin de katılımınızı, bizleri desteklemenizi bekliyoruz.